Про продукт.

На перший погляд, наш продукт елементарний - навчання по замовленню речей з закордону. Проте, ми у цій сфері професіонали та твердо скажемо: "Ні, не все так просто".
Розкажемо детальніше.Ось декілька кейсів які у людей асоціюються з нашим курсом:  "Як замовити речі з закордону";● "Де брати дешеві речі різних брендів від масмаркету до luxury-сегменту", ● "Звідки байєри возять Вам речі";● "Про дропшипінг і низькі ціни в магазинах України";● "Про постачальників оригінального одягу, списки та таблиці";

Розглянемо проблему.Замовлення речей з закордону перетворилось з екзотики в буденність. Причини прості:● Закордоном нижчі ціни;● Ширший вибір;● Багато унікальних моделей;Проблема - незнання людей як це правильно робити та багато "сирої" інформації на просторах інтернету, як платної, так і безкоштовної.Як результат - втрачені покупки, гроші та нерви.
На відміну від інших "вчителів", ми беремо на себе відповідальність вивчити Вас з абсолютного нуля до рівня свідомої людини, яка може самостійно розв'язувати проблеми та вирішувати питання, що будуть виникати у неї протягом замовлень з закордону.


Наша унікальність.На відміну від інших "курсів", де Ви отримуєте "схеми" як замовити товар і телеграм-канали з перепродажем речей із Польщі, ми навчаємо Вас усього процесу комплексно та детально по кожному пункту.Питання "як?", "чому?", "скільки?", "коли?" та "навіщо?" у наших учнів більше не виникають.

Деталі, замість шматка інформації.Ми не починаємо навчання з сайтів. Сайти Ви отримуєте тільки на 5-й день навчання. Спершу Вам прийдеться пройти усі етапи: ввід даних, доставлення по закордону, посередники, доставлення в Україну, митниця, розмитнення покупок, оплата мита та ПДВ і ще, і ще, і ще..Уявіть свої ризики в замовленні товарів, не знаючи цих моментів.

Керуйте механізмом замовлень самостійно.Замість "схеми" замовлення, ми надаємо інформацію з усіма можливими варіантами замовлення, а як саме робити - обираєте Ви, комбінуючи та корегуючи інформацію на кожному етапі.

Той випадок, коли "курс" - синонім слова "навчання"

Якщо Ви хотіли просто швидку передачу інформації від нас до Вас - це не той випадок.Детальність, якість, спілкування, тестування, велика кількість питань від Вас протягом навчання - наш вибір.

Цифри.

8

Років особистого досвіду у байєрстві та співпраці з магазинами по Україні.

300+

Задоволених учнів

93,8%

Позитивних відгуків

13

Місяців досвіду навчання

Оригінальність.

Ви не знайдете у нас в навчанні контактів з підробками. Ми це ненавидимо. Тільки автентичний, оригінальний товар.


Різноманітність.

Більше не обмежуйте себе у виборі взуття та одягу. З нашою базою іноземних сайтів та постачальників, Ви матимете доступ до усіх новинок у світі моди від масмаркету до luxury сегменту.


Самостійність.

Видаляйте контакти байєрів та магазинів, тепер байєр - це Ви. Жодних переплат третім особам. Повний контроль та знання усієї "кухні" по замовленням з закордону.


Прозорість.

Розраховуйте вартість товарів та мита, моніторте сайти та ціни на позиції. Все в Ваших руках.


Зручність.

Забудьте про Skype, Zoom та різні відеоконференції. Навчання проходить у Telegram-чаті, присутнім в певний час бути не потрібно. Зайшли, почитали і поспілкувались рівно тоді, коли Вам заманеться. Також Telegram дозволяє мінімізувати кількість даних, які нам необхідні для контакту з Вами.


Що Ви отримуєте?

  Детальне навчання, яке охоплює усі пункти та проблеми, що трапляються з замовленнями з закордону: ввід даних, оплату, доставку, розмитнення та безліч дрібних моментів;
  250+ іноземних сайтів з виключно оригінальним товаром;
  12+ українських постачальників, які готові співпрацювати з новачками по Україні (навіть, якщо Ви купуєте товар виключно для себе)
  Повну базу знань, що дозволить Вам досліджувати та працювати закордоном с різними сферами, не обмежуйте себе тільки одягом;
  Консультації і спілкування на різні теми, навіть після закінчення курсу. Не повірите - ми теж навчаємось, постійно і всюди, тому будь-яке спілкування по нашій сфері ми обожнюємо!
  Не тільки Польща та США. Даємо посередників, за допомогою яких, можна замовляти також і з Греції, і з Італії, Чехії, Португалії, Іспанії, Британії, Туреччини, Німеччини, Франції та Китаю.


Приклади.

Ми зібрали для Вас приклади цін в магазинах де купують наші учні.

*Порівняння представлено у вигляді фото.

Відгуки.

Відгуки від наших учнів за 2023 рік.

*Представлено у вигляді фото.

"Курс від fakegid - це база та буквар, це знання, які необхідно мати перед входом у світ покупок з закордону" - учень 7-го потоку.

Оплата, вимоги, правила.


Оплата.Вартість курсу становить 4500 груповий та 8000 гривень індивідуальний.Приймаємо кошти виключно на рахунок ФОП.Сплачуйте навчання через сайт або пишіть нам в Instagram, ми вишлемо Вам рахунок.
Безпека оплати.Ми піклуємось про Вашу безпеку. Fakegid є партнером Monobank, тому у Вас є можливість сплатити за навчання на сайті через платіжну систему від Моно. До використання доступні GooglePay, ApplePay та картки будь-яких банків.
Вимоги та правила.Після оплати, усе що залишається - очікувати 18:00, 21-го числа. Усі необхідні нам дані для контакту з Вами, ми беремо до оплати.21-го числа Вам прийде посилання на приєднання до чату в Telegram і 22-го числа розпочинається курс.
Для навчання Вам необхідно мати Telegram, інтернет та пристрій, який підтримує PDF-файли (це будь-який смартфон або ноутбук/ПК з встановленим браузером Google Chrome).
Групове навчання триває 7 днів, починається 21-го числа певного місяця, незалежно від свят, вихідних та інших факторів.

На головнуПерейти в Instagram