Старт групового курсу через

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

Вартість навчання - 5000 гривень.

Цифри.

9

Років особистого досвіду у байєрстві та співпраці з магазинами по Україні.

350+

Задоволених учнів

94,3%

Позитивних відгуків

23

Місяці досвіду навчання

Оригінальність.

Ви не знайдете у нас в навчанні контактів з підробками. Ми це ненавидимо. Тільки автентичний, оригінальний товар.


Різноманітність.

Більше не обмежуйте себе у виборі взуття та одягу. З нашою базою іноземних сайтів та постачальників, Ви матимете доступ до усіх новинок у світі моди від масмаркету до luxury сегменту.


Самостійність.

Видаляйте контакти байєрів та магазинів, тепер байєр - це Ви. Жодних переплат третім особам. Повний контроль та знання усієї "кухні" по замовленням з закордону.


Прозорість.

Розраховуйте вартість товарів та мита, моніторте сайти та ціни на позиції. Все в Ваших руках.


Зручність.

Забудьте про Skype, Zoom та різні відеоконференції. Навчання проходить у Telegram-чаті, присутнім в певний час бути не потрібно. Зайшли, почитали і поспілкувались рівно тоді, коли Вам заманеться. Також Telegram дозволяє мінімізувати кількість даних, які нам необхідні для контакту з Вами.


Відгуки.

Відгуки від наших учнів за 2023 рік.

*Представлено у вигляді фото.

"Курс від fakegid - це база та буквар, це знання, які необхідно мати перед входом у світ покупок з закордону" - учень 7-го потоку.

Оплата, вимоги, правила.


Оплата.Вартість курсу становить 5000 гривень.Приймаємо кошти виключно на рахунок ФОП.Сплачуйте навчання через сайт або пишіть нам в Instagram, ми вишлемо Вам рахунок.
Безпека оплати.Ми піклуємось про Вашу безпеку. Fakegid є партнером Monobank, тому у Вас є можливість сплатити за навчання на сайті через платіжну систему від Моно. До використання доступні GooglePay, ApplePay та картки будь-яких банків.
Вимоги та правила.Після оплати, усе що залишається — очікувати 18:00, 21-го травня. Усі необхідні нам дані для контакту з Вами, ми беремо до оплати.21-го числа Вам прийде посилання на приєднання до чату в Telegram і 22-го числа розпочинається курс.
Для навчання Вам необхідно мати Telegram, інтернет та пристрій, який підтримує PDF-файли (це будь-який смартфон або ноутбук/ПК з встановленим браузером Google Chrome).
Навчання триває 7 днів, починається щомісяця 22-го числа, незалежно від свят, вихідних та інших факторів.